"Bu sefer olmadı..."

A Milli Takım Kaptanı Kerem Gönlüm, FIBA Basketbol Dünya Kupası çeyrek finalinde Litvanya’ya 73-61’lik skorla kaybedilen maçı yorumladı.
10/09/2014 - 00:41
A Milli Basketbol Takımı Kaptanı Kerem Gönlüm, FIBA Dünya Kupası'nda Litvanya'ya karşı kaybedilen karşılaşmayı değerlendirdi. 
 
Karşılaşmayı 13 sayı - 9 ribaund ile tamamlayan Kerem Gönlüm, “Bu sefer olmadı... Herkese teşekkür ediyorum. Maça iyi başladık ve çok da iyi konsantre olduk. Ancak çekirge sıçrayamadı diyelim. Madalya almayı çok istiyorduk. Ancak başaramadık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
 
12 sayı - 1 asistle mücadeleyi noktalayan Ender Arslan ise karşılaşma için şunları söyledi: “Maç boyunca elimizden geleni yaptık. Son iki karşılaşmada olağanüstü mücadeleler göstermemiz nedeniyle yorgunluk yaşadık. Turnuva genelinde mücadelemizle hep geri geldik. Yalnız bu karşılaşmada başaramadık. Tüm takım arkadaşlarıma ve bu takımın üyelerine teşekkür ediyorum. Verdiğimiz mücadeleden dolayı gurur duyuyorum. Daha ileriye gitmek istiyorduk. Ancak başaramadık.”
Kaynak: TBF.ORG.TR