Warning: Table 'tdcom_site.FIBATakimlar' doesn't exist in /home2/tdcom/public_html/isp2014/libraries/ezSQL-master/mysql/ez_sql_mysql.php on line 252
“Son Atışı İnanarak Kullandım”

“Son Atışı İnanarak Kullandım”

Avustralya maçının bitimine 4 saniye kala attığı mucizevi üçlükle galibiyeti getiren Emir Preldzic, şutu atarken kendine inandığını dile getirdi.
08/09/2014 - 11:11
Avustralya’ya karşı kazanılan mucizevi zaferin kahramanı olan ve attığı üçlükler ile çeyrek final kapısını açan Emir Preldzic, maça kötü bir başlangıç yapsa bile ilk isabetle beraber kendine güveninin yerine geldiğini belirtti.
 
“Bir noktadan sonra artık sayı atacağımı biliyordum. İlk denemelerimde başarılı olamamıştım. İlk isabetli şutumdan sonra devamının geleceğine inanıyordum.  Son atışı da inanarak kullandım. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık.”
 
“Sanırım uzun zamandır bu kadar kötü oynamamıştım. Ama sayı attıktan sonra kendimi oyuna verdim. Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkes çok çalıştı ve maçı da bırakmadı. 10 sayı geriden geldik ve turnuva boyunca rakiplerimizin skor yapmasını engelliyoruz. Bunu devam ettireceğimize inanıyorum”